DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Mia 5 vjeç/ Si rrallëherë Rudina Magjistari ndan foto nga ditëlindja e vogëlushes

Shpërndaje

Me disa pamje  te publikuara ne Instagram, moderatorja e dashur per publikun Rudina Magjistari ka treguar se diten e djeshme ka festuar ditelindjen e te vogles se saj Mias, qe sapo ka mbushur 5 vjec.  Edhe pse paksa ‘hermetike’ sa i takon jetes private, Rudina ka ndare disa fotografi te Mias se vogel duke pikturuar dhe zbukurimeve qe ishin pergatitur ne shtepi per te.
Rudina është e martuar me ish-kampionin e kikboksit Xhavit Bajrami.

“Gëzuar ditëlindjen e vogla ime”– ka shkruar Rudina, e cila po ashtu ka ndarë edhe foto të tortës, e cila i ka të gjitha ngjyrat e ylberit, duke shtuar: “Me gjithë ngjyrat e ylberit qoftë e zbukuruar jeta jote“.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *