DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“Mami po lufton me sëmundjen më të tmerrshme”, -gazetarja rrefen momentet e vështira

Shpërndaje

Gazetarja e njohur, Fiori Dardha ka treguar me postimet e ndryshme në rrjetet sociale se gjendet gjatë gjithë kohës pranë mamasë së saj, e cila vazhdon të jetë e sëmurë. E pyetur në llogarinë e saj se si është gjendja shëndetësore e mamasë së saj, Fiori është përgjigjur: “Mami po lufton me sëmundjen më të tmerrshme në botë dhe për mua është gruaja më e fortë mbi tokë. Tani ndodhet në shtëpi, shkojmë në spital vetëm për të bërë kimioterapinë”.

Në një postim tjetër gazetarja ka treguar se gjendet gjithë kohës duke e mbështetur mamanë e saj, duke i qëndruar pranë e duke i dhënë shumë dashuri, ndonëse në fshehtësi qan.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *