DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Scarlett Johansson i jep fund beqarisë

Shpërndaje

Scarlett Johansson  dhe Colin Jost, kane kurorezuar ne martese dashurine e tyre kete fundjave ne nje ceremoni intime dhe larg syrit te kamerave.
Lajmi i gezueshem u njoftua nga organizata “Meals on Wheels America”, e cila mbështet programe për të parandaluar urinë tek të moshuarit në të gjithë Shtetet e Bashkuara dhe i ndihmon ata të mos ndihen të izoluar.

“Ne jemi të entuziazmuar të njoftojmë lajmin se Scarlett Johansson dhe Colin Jost janë martuar në fundjavë. Ishte një ceremoni intime ku morën pjesë vetëm miqtë e tyre dhe anëtarët e familjes, duke respektuar masat epidemiologjike”, thuhej në postim.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *