DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

”Njerëz gëzojuni jetës” – Beyonce mahnit në kopertinën e re të ”Vogue”

Shpërndaje

E kuruar, elegante, trendi dhe pompoze. Keshtu mund te cilesohet imazhi i Beyonce ne kopertinen e revistes britanike ‘Vogue’

Ne kete interviste diva e muzikes flte me shume per jeten e saj pas dritave te skenes, perditshmerine dhe memesine.

''Njerëz gëzojuni jetës'' - Beyonce mahnit në kopertinën e re të ''Vogue'' 1“Unë i lë fëmijët që të kuptojnë se nuk janë të rinj për të kontribuar për botën. Asnjëherë nuk i nënçmoj mendimet e tyre dhe shikoj me ta se si ato mund të kenë ndikim”, është shprehur 39-vjecarja.

Si njëri prej zërave të fuqishëm ne bote, artistja pati rastin të diskutojë edhe për fushatën ‘Black Lives Matter’, ku kërkoi drejtësi për personat me ngjyrë që u vranë gjatë këtij viti.

Edhe pse 2020 ka qene nje vit i veshtire per te gjithe, Beyonce deshiron ta shohi me pozitivitet situaten. Ajo rrefen per ‘Vogue’ se sa e rendesishme eshte qe ta jetojme momentin dhe te gezohemi edhe per gjerat e vogla.
Me nje karriere te lavdishme, nje forme perfekte fizike, nje familje te bukur, ajo po jeton nje nga momentet me te mira te jetes se saj.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *