DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Bebe Rexha nostalgjike për të shkuarën: Më mungon jeta e thjeshtë

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është shumë nostalgjike për të kaluarën dhe kete nuk ngurron ta tregoje edhe per fansat e saj ne mediat sociale.

Së fundmi, artistja me origjine shqiptare ka publikuar në rrjetet sociale Instagram dhe Facebook një fotografi nga e kaluara e saj, ku shfaqet bashkë me të vëllanë e saj, Florentin, kur ishin të vegjël.

Ditët e mira të vjetra me Florentin. Më kthe prapa në jetën e thjeshtë”, ka shkruar artistja shqiptare në mbishkrimin e fotografisë.

Bebe Rexha dhe vëllai i saj Florenti janë fëmijët e vetëm të prindërve Flamur dhe Bukurije Rexha me prejardhje nga Dibra e Maqedonisë.

Ata u rritën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por duke ruajtur gjuhën, kulturën dhe traditat shqiptare, per te cilen Bebe jo pak here eshte shprehur se eshte shume krenare.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *