DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

Si ta kombinoni ngjyrën pink në dimër

Shpërndaje

Ngjyra pink presupozohet se eshte nje nga ngjyrat qe ju shkon me shume ne vere, me trupin e nxire dhe temperaturat e ngrohta, ku  veshjet ne ngjyren pink mund te jene te ndryshme nga fustanet tek rrobat e banjes. Por dizenjatoret e modes sugjerojne qe kjo mund te jete nje ngjyre e pershtatshme dhe shume trend per tu veshur edhe ne dimer. Per me shume fotogaleria e meposhtme ju frymezon:

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *