DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle

“Bright Side” zbulon sekretet pas fotografive magjepsëse të Instagramit

Shpërndaje

Ne kohen kur ‘mbreterojne’ mediat sociale dhe impakti i tyre eshte kaq i madh ne shoqeri dhe komunitetin qe na rrethon, fotografia duket se eshte bere nje pjese e zakoshme dhe e shpeshte e jetes sone.

Jo pak here mahnitemi nga fotografite e ndryshme artistike qe shikojme ne Instagram dhe ndonjehere duam t’i realizojme edhe ne me telefonin tone, por nuk dime se si.

Një fotograf i njohur si “OMAHI” zbulon çfarë fshihet pas fotove magjepsëse dhe joshëse në Instagram.

“Bright Side” sjell ne galerine e meposhtme te gjitha prapaskenat dhe ‘hilet’ e fotografive magjepsese te Instagramit.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *