DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Hailey Bieber hedh poshtë zërat për shtatzëninë

Shpërndaje

Dy muaj me pare Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij, Hailey Bieber festuan përvjetorin e tyre të dytë të martesës.
Pas martese mediat nuk jane ndalur te shkruajne mbi shtazenine e supozuar te Hailey.

Së fundmi, ka qene “Us weekly”, e cila raportoi se dyshja është në pritje të fëmijës së parë dhe lajmi i gezueshem u be viral kudo. Mirëpo, edhe një herë ky lajm rezultoi i pavërtetë.

Vetë Hailey ka reaguar nëpërmjet një Instastory, ku ka mohuar këto zëra, teksa kërkon që mediat të sigurohen para se të shkruajnë lajme të pavërteta.

”Që kur ju njoh e di që doni gjithnjë të jeni të parët për lajme ekskluzive! Unë nuk jam shtatzënë. Ju lutem ndaloni së shkruari lajme të rreme nga” burimet “ tuaja dhe përqendrohuni në ato që janë të rëndësishme si zgjedhjet për shembull.” – shkroi ajo ne Instagram.

Çifti u celebrua në vitin 2018 në New York, ndërsa në më pak se një vit më vonë do të organizonin një ceremoni familjare në Montage Palmetto Bluff të Karolinës së Jugut që sipas mediave kushtoi rreth 500,000 dollarë.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *