DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Ronaldo dhe Messi ‘rivalë të përjetshëm’, por partneret e tyre qënkan mikesha

Shpërndaje

Rivaliteti mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit ka qene i dukshem per vite me radhe, teksa te dy shpeshhere jane vene perballe njeri-tjeterit duke konkuruar per cmime si ‘Topi i arte’, ‘Goleshenuesi me i mire’ etj. Por duket se pertej botes se futbollit marredhenia e partnereve te tyre mes njera-tjeteres eshte tejet miqesore.

Se fundmi partnerja e Ronaldos , Georgina  komentoi në një postim të bërë nga nëna e Thiago Messi në ditëlindjen e tij të tetë. ”Sa shpejt rriten. Urime!’’ – shkroi modelja 26-vjecare, duke e shoqeruar komentin e saj  me një emoji zemre.

Georgina ka provuar se rivaliteti mes yjeve zerohet jashtë fushës, pasi ajo ka një marrëdhënie shumë të mirë me bashkëshorten e Messit, Antonela Roccuzzo.

Ky gjest ka bere që fansat të fillojnë e të shprehin vlerësimet e tyre për këtë gjest të saj.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *