DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Dhjetë ide si të visheni në takime të ndryshme biznesi

Shpërndaje

Ndërsa nuk mund të mposhtni veshjet klasike (kostumet me xhakete ose me fund), ka disa kombinime të reja dimërore, praktike dhe qe do ju bejne te ndiheni komode ndersa bisedoni per biznes, lidhni marreveshje apo shkembeni ide.

Shumë prej këtyre artikujve ju ndoshta i zotëroni tashmë, të tilla si xhaketat klasike, por ju mund ta bëni veshjet tuaja të dimrit më trendi dhe moderne nese ndiqni sugjerimet e fotogalerise

Më poshtë gjeni dhjetë ide fantastike kombinimesh:

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *