DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz Uncategorized

Gigi Hadid publikon pamjet me të voglën në krahë

Shpërndaje

Supermodelja Gigi Hadid, e cila u bë nënë për herë të parë para pak kohësh, ka publikuar një foto të ëmbël me të voglën në krahë.

Pa make up dhe me flokët gërsheta, Gigi dukej në super formë, ndërsa krah fotos shkroi:“Ajo gromësin. Rreze dielli”.

Që nga shtatzënia e deri tek ardhja në jetë e vajzës, Hadid dhe partneri i saj Zayn Malik, kane zgjedhur që të mos publikojnë foto apo video të vajzës se vogel. Cifti duket se po e shijon kohen duke qendruar ne shtepi dhe duke u kujjdesur per te voglen e tyre, tanime qe edhe projektet per karrieren kane qene te kufizuara per shkak te pandemise.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *