DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Megan dhe Harry ‘harrojne’ ta urojne Princin Charles per ditelindje

Shpërndaje

Megan dhe Harry nuk e uruan princin Charles publikisht me rastin e ditelindjes se tij.

“The Sun” vuri i pari në dukje faktin se llogaria e ‘The Royal Family’ në ‘Instagram’ ndau një postim në nder të Princ Charles. ”I urojmë Princit të Uellsit një ditëlindje shumë të lumtur sot”, shkruhej krah fotos në rrjetet sociale.

Edhe Kate Middleton dhe Princ William ndanë një urim për Princ Charles me të gjithë ndjekësit e tyre.

Ndersa as Harry dhe as Megan nuk kane publikuar ende asnje urim ne llogarite e tyre.

Kujtojme ketu se Mbreteresha Elisabeth dhe Kate Middelton e uruan publikisht Megan me rastin e ditelindjes se saj te 39-te ne gusht te ketij viti.

Aktualisht dyshja po jeton në Santa Barbara, së bashku me Archie-n, aty ku dhe blenë shtëpinë e tyre të re.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *