DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

U akuzua për bullizëm, ”Ellen Show” zgjidhet emisioni më i ndjekur

Shpërndaje

Ellen DeGeneres, autorja dhe moderatorja e ‘’Ellen Show’’  u perball para disa kohesh me një valë akuzash publike se shfaqja e saj kishte një mjedis toksik pune, ngacmues, ku bullizohen dhe shkelen të drejtat e pjesëtarëve të skuadrës.

Por ne mesin e ketyre akuzave nje lajm pozitiv ka ardhur per prezantuesen e njohur. Emisioni i 62-vjecares eshte zgjedhur nga “People’s Choice Awards” si nje nder emisionet me te ndjekur.

Kjo sigurisht nuk eshte hera e pare qe ajo e ka fituar kete cmim, per te cilin ne nje mesazh ne mediat sociale eshte shprehur falenderuese per stafin dhe bashkepunetoret.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *