DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

‘’People’s Choice Awards 2020’’ , veshjet më të bukura në tapetin e kuq!

Shpërndaje

‘’People’s Choice Awards 2020’’ ishte pervec te tjerash, edhe nje shfaqje e modes dhe stilit. Ngjyrat e ndezuar  e plot jete ishin ato qe dominuan tapetin e kuq, ndersa disa nga yjet me te njohur te botes se kinematografise, muzikes dhe televizionit parakalonin ne te. Nga moderatorja e eventit Demi Lovato deri tek ikona Jennifer Lopez ne fotogalerine e meposhtme do te shihni nga veshjet me te mira nga tapeti i kuq. Një nga dukjet që morri vëmendjen më të madhe ishte ajo e Jennifer Lopez, e cila si çdo herë u kujdes deri në detajet më të vogla për një paraqitje sa më të bukur.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *