DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Beauty & Health

6 tendencat më të mëdha të flokëve për këtë sezon dimëror

Shpërndaje

Është koha më e bukur e vitit. Pushimet e gjata po afrohen, dhe ne kemi një seri të re të tendencave të flokëve të dimrit për të ndriçuar çdo mëngjes dimri ose për t’ju bërë juve të shkëlqeni në çdo festë. Stilistët e famshëm të flokëve King Carter (i njohur si njeriu pas glamit të Keke Palmer dhe Duckie Thot) dhe Priscilla Valles (ajo numëron Kim Kardashian West dhe Megan Fox ndër klientët e saj ekskluzivë) zgjodhën gjashtë trendet e tyre të preferuara të flokëve për këtë dimër shkruan Elle.  Nga flokët e gjatë, modelet dhe ngjyrat e guximshme deri te kaçurrelat e shumta, ja cilat janë tendencat që do t’i shihni kudo.

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da tina kunakey (@tinakunakey)

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Chris Appleton (@chrisappleton1)

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Lupita Nyong’o (@lupitanyongo)

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Emily Ratajkowski (@emrata)

 

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Zendaya (@zendaya)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *