DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Kendi i Filmit dhe Letërsisë

Tërhiqet Daniel Craig, ‘Agjenti 007’ do të jetë një grua

Shpërndaje

Për herë të parë në historinë e kinematografisë, personazhi kryesor i “No Time To Die”, filmi i 25-të në seri, që i është kushtuar agjentit të famshëm 007, i frymëzuar nga romanet e shkrimtarit Ian Fleming, do të interpretohet nga një grua.

Do të jetë Lashana Lynch i cila do të trashëgojë titullin e Agjentit 007, pasi tërheqjes së James Bond-it (Daniel Craig).

Lajmin për këtë ndryshim e ka konfirmuar edhe 32-vjeçarja Lynch gjatë një interviste për “Harper’s Bazaar” .

Ajo pritet të marrë një rol që deri më tani ka qenë i një mashkulli. Ende nuk duhet se si do të reagojnë fansat  fanatikë të filmit.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *