DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa “vodhi” vëmendjen e të gjitheve në episodin e fundit të ‘The Graham Norton Show’

Shpërndaje

Dua Lipa “vodhi” vemendjen e te gjitheve në episodin e fundit të ‘The Graham Norton Show’, teksa mbante veshur një fustan-pelerinë ne ngjyre gold te stiluar nga Lorenzo Posocco.

Kristalet dhe teminat e argjendit te fustanit nga koleksioni i vitit 2020 te shtepise se modes ‘Valentino’i shtuan dhe më shumë shkëlqim performancës së këngëtares shqiptare.

Ndersa turneun e saj te radhes e shtyu per në shtator dhe tetor të vitit 2021, albumi i saj i fundit “Future Nostalgia”  i publikuar në muajin mars, vazhdon te fitoje vlerësim të gjerë nga kritikët e muzikës dhe të jetë në top listat e botës.

Dua Lipa “vodhi'' vëmendjen e të gjitheve në episodin e fundit të 'The Graham Norton Show' 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *