DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

10 ide për shallin që duhet të keni në garderobën tuaj këtë dimër

Shpërndaje

Shalli është një aksesor i domosdoshme gjatë stinëve të ftohta. Pavarësisht se cila është mosha dhe stili juaj, është thelbësore të mbani një shall të mirë dhe cilësor. Ka shumë mënyra të mbajtjes së shallit, të cilat kompletojnë një veshje dhe ju bëjnë të ndiheni komod. Shaje të lirshëm dhe të mëdhenj në jakën të xhaketës ose palltos. Ky është padyshim stili i modës së vjetër që u pëlqen më pak femrave, por është perfekte për një mbrëmje të rëndësishme.

Shajet konsiderohen gjithashtu si dhurata perfekte për Krishtlindje duke krijuar një atmosferë më të ngrohtë dhe festive për miqtë tuaj. Por cilët janë shajet më trendi të këtij dimri? Fotogaleria e mëposhtme tregon disa nga shajet më trendi dhe të kombinueshëm me pothuajse gjithçka që keni garderobën tuaj:

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *