DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Event Star Fashion

“American Music Awards” , veshjet më të mira në tapetin e kuq

Shpërndaje

Ngjarja e përvitshme glamuroze “American Music Awards” e cila u zhvillua në Los Angeles, u mbajt live pavarësisht pandemisë së koronavirusit e cila e ka goditur dukshëm jeten kulturore anembanë botës.
Megjithese ishin te paket ne numer VIP-at qe moren pjese ne raport me vitet e kaluara, perseri dukja shik dhe elegante e yjeve te showbizit nuk mund te lihej pa u komentuar.
Megjithëse tapeti i kuq i American Music Awards ishte shumë më i qetë se zakonisht, moda që pamë në të sigurisht bëri bujë. Disa nga veshjet me te bukura dhe te komentuara te darkes mund ti gjeni ne galerine e meposhtme:

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sqSQ