DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Isha e vetmuar dhe në zi/ Meghan Markle rrefen si humbi fëmijën në korrik

Shpërndaje

Ne nje rrefim te pazakonte Meghan Markle zbuloi se kishte bërë një abort spontan në korrik.

“E kam ditur, në momentin kur po përqafoja fort fëmijën tim të parë në krahët e mi, se isha duke humbur të dytin”, ka rrefyer ajo në një artikull të publikuar sot nga “New York Times”.

“Është diçka që mbetet tabu, e mbuluar nga një ndjenjë turpi e pajustifikuar, duke përjetësuar një cikël të vetmuar zie”, shtoi ajo.

Kjo histori jashtëzakonisht personale publikohet ne kohen kur Megan dhe Princ Harry po zhvillojnë një betejë ligjore kundër medieve, të cilat i akuzojnë se kanë shkelur privatësinë e tyre.

Cifti depozitoi një ankesë në korrik kundër një agjencie amerikane të cilën e akuzojnë se kishin fotografuar pa leje djalin e tyre Archie ndersa ai rrinte ne kopeshtin e shtepise.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sqSQ