DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman prindër për herë të dytë

Shpërndaje

Almeda Abazi dhe bashkeshorti i saj , Tolgahan Sayisman kanë menduar ta zgjerojnë familjen e tyre. Vetë bukuroshja shqiptare e ka dhënë lajmin duke ndare me miqte dhe fansat disa foto me  barkun e rrumbullakosur krah partnerit të saj.

“Bebi numbër dy duke ardhur. Mezi po presim të takojmë vogëlush”, ka shkruar Abazi krah fotove më të ëmbla.

Rreth 1 vit e gjysmë më parë, në maj të 2019-ës Almeda dhe Tolgahan u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të djalit, Efehan.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *