DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dedikimi i Androla Dushit për të birin: Pavarësisht çdo gjeje që më sjell jeta, do të jem e fortë për ty

Shpërndaje

Troi, djali i modeles se njohur Androla Dushi ka festuar diten e djeshme ditelindjen e tij te 7-te. Ne kete dite te vecante per vogelishin nuk ka munguar urimi i modeles, e cila me ane te nje fotografie te postuar ne mediat sociale i ka bere nje dedikim shume te embel dhe prekes.

”Ti erdhe si bekim ne jeten time, se, pavaresisht cdo gjeje qe sjell jeta une e di qe me duhet te qendroj e forte pikerisht qe syve te tu plot jete t’mos ju humbase shkelqimi. Asnje nate nuk mund t’i mbyll syte pa falenderuar Zotin per ty. Ti je jeta ime, shoku me i mire i mamit dhe ne te dy bashke do ja dalim ne cdo gje. Happy birthday biri im!” – shkruan nder te tjera Andriola ne postimin e saj.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *