DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Nuk ndalen lajmet e këqija për Johnny Deep, pas gjyqit, humb edhe rolin në ”Harry Potter”

Shpërndaje

Aktori hollivudian Johnny Deep ka humbur gjyqin me tablodidin britanik ”The Sun” , te cilin e kishte paditur me heret per shpifje. Sipas tij gazeta kishte publikuar nje shkrim ku e akuzonte Deep se kishte sulmuar ish-gruan e tij Amber Heard, gjatë marrëdhënies së tyre. Ne vendimin fillestar disa muaj me pare, gjykata e kishte hedhur poshte pretendimin e Deep , duke dal ne perfundimin se ” ajo cka kishte shkruar gazeta ishte e vertete” dhe se dyti ajo e detyroi aktorin te paguaje 706 mije euro dhe i ka refuzuar apelimin e ceshtjes. Por menjehere pas kesaj, lajme te keqija vijne edhe ne lidhje me karrieren e tij. Se fundmi Mads Mikkelsen është bashkuar me ekskluzivitetin e Harry Potter!

”Warner Bros”. përmes IndieWire njoftoi se aktori 55-vjeçar do të zëvendësojë Johnny Depp si Gellert Grindelwald në Fantastic Beasts 3.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *