DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kate Middleton, anëtarja e familjes mbretërore më me influencuesë në botën e modës

Shpërndaje

Ne nje sondazh te fundit  te platformes globale per industrine luksoze ”Farfetch” , Kate Middleton eshte votuar si gruaja me me stil e familjeve mbreterore. Roli i Middleton si influencuese stili dhe mode nuk ka kaluar pa u vene re edhe nga mediat te cilat e kane pasqyruar here pas here faktin qe veshjet e saj behen menjehere trende te momentit dhe popullore.

Kate fitoi me të vërtetë vendin e saj si mbretëresha më e veshur mire pasi ishte e vetmja anëtare e familjes që hyri në listen e 10 grave me influencuese, duke lene keshtu pas edhe kunaten e saj Megan. Sondazhi anketoi 14.000 individe dhe Dukesha e Kembrixhit mori një perqindje mbresëlënëse prej 24% te votave.

Renditja e sondazhit:

Victoria Beckham
Kate Middleton
Chiara Ferragni
Olivia Palermo
Ellie Goulding
Alexa Chung
Jane Birkin
Anna Cleveland
Lizzy Hadfield
Bonnie Strange

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sqSQ