DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz Star Event

“Nata e Bardhë” / Tirana nuk humb traditën, feston virtualisht

Shpërndaje

”Nata e Bardhe”,  nje nga eventet tradite te 29 nentorit u zhvillua kete vit ne kushte jo te zakonshme per shkak te pandemise se koronavirusit.

“Nata e Bardhë” mblodhi një sërë yjesh, disa nga emrat më të admiruar dhe më të suksesshëm në tregun muzikor shqiptar si: Dafina Zeqiri, Soni Malaj, Kastro Zizo, West Side Family, etj te cilet interpretuan ne nje salle pa publik.

Koncerti filloi në orën 18:00, zgjati deri në orën 20:00 dhe u transmetua ‘live’ në disa platforma e faqe shqiptare.
Kete vit ishte zgjedhur qe koncerti te sillte disa nga emrat dhe nostalgjia e muzikes se viteve 2000.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *