DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

10 mënyra si ta kombinoni rripin GUCCI

Shpërndaje

Nëse ka një markë që ka qenë ne menyren me absolute ‘on top’ gjatë viteve të fundit, ajo ka qenë Gucci. Që nga viti 2015, nën drejtimin Alessandro Michele, marka është bërë një nga shtëpitë më të medha të modës. Falë vizionit inovator dhe të freskët të Alessandro-s, Gucci sot eshte shnderruar ne nje nga markat luksoze më me influence ne bote.

Nga syzet tek canta, apo kepucet, nje nga produktet ikone te Gucci-t kete sezon eshte dhe rripi. Fotogaleria e meposhtme tregon disa nga menyrat sesi rripi mund te kombinohet, nga veshjet klasike deri tek ato pak me sportive.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sqSQ