DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Zi në familjen mbretërore/ Ndërron jetë një person i rëndësishëm për Princin Harry

Shpërndaje

Kumbara e Princit Harry, Lady Celia Vestey ka ndërruar jetë në moshën 71-vjeçare. Sipas Daily Telegraph, ajo eshte ndare nga jeta per shkaqe natyrale. Lamtumira e fundit, do të organizohet në mënyrë private, për shkak të kushteve pandemike.

Zonja Vestey ishte gruaja e oborrtarit Sam Vestey, Baronit të 3-të. Ajo ishte një mikeshë e ngushtë e Mbretëreshës Elizabeth dhe e Princit Charles.

Zi në familjen mbretërore/ Ndërron jetë një person i rëndësishëm për Princin Harry 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *