DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“Baba e Bir”- Erion Veliaj publikon foton me Kajanin e vogël

Shpërndaje

Atmosfera e festave te fundvitit ka ardhur me heret kete vit ne kryeqytet teksa ‘Sheshi Skenderbej’ dhe shume nga hapesirat ne qender jane zbukuruar. Edhe vete kryetari i bashkise se Tiranes Erion Veliaj duket se po e shijojne kete atmosfere festive.

Veliaj ka publikuar një foto të rrallë me të birin në qendër të kryeqytetit.
Kryebashkiaku shihet duke mbajtur Kajan që të mos rrëzohej teksa vogëlushi luante në karusel.

“Bekim! ❤️ Baba e bir,”- shkroi Veliaj krahas imazhit të ëmbël familjar.

Ndërsa vëmendjen e mori komenti i bashkëshortes së tij, e cila nuk mund ta kalonte pa shprehur dashurinë për dy meshkujt e familjes Veliaj.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sqSQ