DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Beauty & Health

Rihanna tregon rutinën e kujdesit ndaj lëkurës

Shpërndaje

Në një video të publikuar së fundmi Rihanna ka treguar se si e arrin pamjen natyrore të grimit me produktet e saj të kujdesit për lëkurën dhe grimin. Linjat e saj ‘’Fenty Beauty ‘’dhe ‘’Fenty Skin’’ janë një sukses i vërtet.

Në videon e re për ‘’Fenty Skin’’ , ajo shpjegon procesin e shpejtë për një pamje grimi natyral duke përdorur të gjitha produktet ‘’Fenty’’.

Për ta parë hap pas hapi rutinën e Rihannas ndiqni videon më poshtë:

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *