DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends Star Event

Veshjet më të bukura në “Cairo Film Festival 2020”

Shpërndaje

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua ceremonia hapëse e “Cairo Film Festival 2020” në Egjipt, ku morën pjesë shumë personazhe të njohur të artit, kinemasë dhe medias së botës arabe.

Festivali i 42 i filmit do të mbahet nga datat 2 dhjetor deri më 10 dhjetor. Përveç prodhimeve kinematografike, festivali ishte edhe një shfaqje e modës dhe stilit.

Mes pjesëmarrëseve VIP ishte edhe aktorja dhe këngëtarja Mai Selim, fustan i cili është krijim i stilistes së njohur shqiptare, Lia Stublla.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *