DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Chiara Ferragni dhe Fedez nderohen me medalje nga komuna e Milanos

Shpërndaje

Chiara Ferragni dhe Fedez  janë nderuar ditën e sotme me titullin  “Ambrogino d’oro”, nga komuna e Milanos për kontributin që kanë dhënë në rritjen e prestigjit të qytetit. Po ashtu ky titull është edhe një duartrokitje për nismat dhe angazhimin e çiftit gjatë fillimit të pandemisë për të kontriubuar për vendin e tyre të lindjes. Kujtojmë këtu se një njësi e re e kujdesit intensiv me mbi 30 shtretër të rinj në spitalin San Raffaele u realizua me kontributin e fondeve të mbledhura nga çifti i famshëm.

‘’Sot ishte një festë e historive të mëdha njerëzore dhe jam i sigurt se ky është vetëm fillimi .. Të dua Milano.’’ – shkruan blogerja në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *