DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Emma Roberts bëhet nënë për herë të parë

Shpërndaje

Emma Roberts është bërë nënë për herë të parë. Aktorja dhe këngëtarja e njohur ka sjellë në jetë ditën e hënë një vogëlush që e ka pagëzuar me emrin Rhodes. Sipas mediave raportohet se si nëna dhe djali janë në gjendje të mirë shëndet֝sore.

Performuesja e “Scream Queens”  konfirmoi shtatzëninë me aktorin e “Mudbound”,  36 – vjeçarin Garret Hedlund, në gusht të këtij viti në një status të publikuar në rrjete sociale.

Kujtojmë këtu se  aktorja e njohur vuante nga sëmundja e Endometriozës dhe për këtë ishte e shqetësuar nëse do të mund të kishte fëmijë ndonjëherë.

 

Emma Roberts bëhet nënë për herë të parë 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *