DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Afërdita Dreshaj shijon pushimet në ishullin luksoz

Shpërndaje

Afërdita Dreshaj është duke shijuar në mënyrë maksimale muajt e fundit të shtatzënisë.

Bukuroshja shqiptare , e cila është e martuar me hokeistin çek Jakub Kindl, kësaj radhe ka zgjedhur një tjetër vend luksoz për të shijuar disa dite pushime.

Nga fotografitë e publikuara shihet se ajo po kalon  ditët e fundit të vitit në Saint Barthelemy, që është një ndër katër territoret e ishujve Leeward në Karaibe .

Afërdita është në muajin e shtatë të shtatzënisë dhe së shpejti do të jetë behët nëna e një djali.

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *