DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Beatrix Ramosaj dhe Eugent Bushpepaj bashkojnë forcat në një superprojekt

Shpërndaje

Beatrix Ramosaj dhe Eugent Bushpepaj kanë bashkuar forcat për të sjellë një superprojekt muzikor.

Kënga  “Dancing With The Devil” është një projekt surprizë që ndoshta askush nuk e priste, aq më tepër në këtë moment, por duket se dyshja e artistëve ka preferuar tu dhurojë fansave një moment të gëzueshëm këtë fundvit. Kujtojmë këtu se ky projekt e rikthen këngëtaren Beatrix Ramosaj pas tre vitesh mungese me projekte të reja.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *