DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Covid-19 i mori jetën, Gentian Zenelaj prek me fjalët për të atin

Shpërndaje

Babai i këngëtarit të njohur Gentian Zenelaj u nda nga jeta ditën e djeshme për shkak të Covid-19. Lajmin e hidhur e bëri me dije vetë aktori përmes një reagimi në rrjete sociale, ku tregoi se babai i tij nuk mundi t’i mbijetonte betejës së gjatë me virusin.

Ndërkohë, ditën e sotme aktori ka publikuar një fotografi krah të atit dhe djalit të tij, ndërsa ka shkruar dhe disa fjalë prekëse. “Prindërit nuk vdesin kurrë o Babo. Ata rrojnë brenda qelizave tona. Shpirti yt i butë do jetë në jetën tonë përjetë’’- ka shkruar aktori.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gentian Zenelaj (@gentianzenelaj)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *