DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

‘’Netflix’’ merr vendimin drastik, fshin filmat e Johnny Deep

Shpërndaje

Nëse keni kërkuar këto ditë në platformën ‘’Netflix’’ filma të Johnny Deep dhe nuk i keni gjetur ato, kjo ka një shpjegim. Mediat amerikane shkruajnë se ‘’Netflix’’ ka fshirë filmat me protagonist Johnny Deep.

Përdoruesit në Shtetet e Bashkuara raportojnë me tronditje se e gjithë përmbajtja në lidhje me aktorin është fshirë nga platforma, kështu që ndjekësit e tij me zë të lartë po bëjnë thirrje për bojkot të gjigantit streaming.

Vlen të përmendet se deri më tani platforma nuk ka lëshuar një deklaratë që shpjegon arsyen e këtij vendimi, megjithatë, ata që kanë ndjekur zhvillimet nga aktori muajt e fundit, ia atribuojnë këtë ngjarje të pafat betejës së tij ligjore kundër ‘’ The Sun ‘’ dhe akuzave të fundit për abuzim fizik dhe emocional ndaj ish gruas Amber Heard.

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *