DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends Uncategorized

10 trendet e 2021-it që na propozuan të famshmit

Shpërndaje

Pas muajsh të paparashikueshëm dhe emergjencës shëndetësore të pandemisë së koronavirusit, ardhja e vitit 2021 është pritur me bujë në të gjithë botën.

Fillimi i çdo viti është shkak për festë, por kësaj here, dëshira kolektive për gëzim ishte veçanërisht e dukshme. Kjo frymë ishte e dukshme edhe mes të famshmëve të modës që zgjodhën të shënonin momentin historik duke mbartur një veshje të jashtëzakonshme. Mungesa e traditës së festave të mbushura me shampanjë dhe festimit në sheshet e qyteteve kryesore, nuk i penguan të famshmit të publikonin imazhet e tyre në mediat sociale dhe kësisoj të na njihnin me trendet që do të jenë prezente në modën e vitit 2021.

Veshje e çlirët, elegante, minimale dhe praktike, është pikërisht lloji i pamjes që ne presim të shohim më shumë në 2021.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *