DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Olivia Wilde dhe Harry Styles hedhin pas kritikat, fotografohen së bashku në Santa Barbara

Shpërndaje

Harry Styles dhe Olivia Wilde bënë debutimin e tyre si çifti i ri i Hollyowod-it pasi u shfaqën të kapur për dore në një dasmë në Montecito, Kaliforni. Por kanë qenë të shumtë ata që nuk e kanë pritur mirë lidhjen e tyre, pasi Olivia 10 vite më e madhe se sa këngëtari britanik.

Tashmë që lidhja e tyre është bërë publike, Harry dhe aktorja nuk e kanë aspak problem të shfaqën hapur afeksionin për njëri-tjetrin.

Olivia Wilde dhe Harry Styles hedhin pas kritikat, fotografohen së bashku në Santa Barbara 1Së fundmi, çifti i ri është fotografuar duke shijuar një shëtitje me miqtë në Santa Barbara në Kaliforni. Harry shfaqet në foto duke përqafuar me krahun e tij partneren, duke mos iu shmangur paparacëve. Kujtojmë që ish anëtari i “One Direction” ka qenë kryefjalë e mediave kohët e fundit, pas kritikave të shumta me të cilat u përball kur pozoi me fustan për revisën ‘’Vogue.’’

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *