DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz Uncategorized

“Break My Heart” e Dua Lipës me plot 1 miliardë dëgjime

Shpërndaje

Nuk ndalen sukseset për Dua Lipën.

Së fundmi, radioja IHeart ka publikuar artistë të njohur ndërkombëtarisht, këngët e të cilëve janë dëgjuar më së shumti. Pjesë e kësaj liste është edhe kënga “Break My Heart” e albumit “Future Nostalgia” me plot 1 miliardë dëgjime.

“Gjashtë nominime për ‘Grammy’ dhe një koncert virtual live i ndjekur nga një audiencë prej më shumë se pesë milionë shikuesish bënë që Dua të dominonte vitin 2020.

“Break My Heart” e Dua Lipës me plot 1 miliardë dëgjime 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *