DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Ava Max, e para në toplistën e ‘Billboard’

Shpërndaje

Pas sukseseve të panumërta të Dua Lipës, është Ava Max ajo e cila për gjashtë javë me radhe është renditur e para në ‘Billboard Adult Pop Songs’, sukses ky që e ka arritur me këngën e saj ‘Kings and Queens’.

‘Kings and Queens’ është lancuar 10 muaj më parë, por që ende vazhdon të mbetet një ndër këngët më të bukura dhe më të dëgjuara të yllit me origjinë shqiptare.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *