DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Surprizon Anwar Hadid, shfaqet në fotografi duke bërë shqiponjën

Shpërndaje

Ky fillim viti e ka gjetur Dua Lipën duke shijuar pushimet së bashku me familjen dhe partnerin e saj, Anwar Hadid, në Meksikë.

Dua dhe familjarët e saj duket se janë duke u argëtuar dhe këtë e kanë treguar vazhdimisht me anë të postimeve të tyre në rrjetet sociale.

Së fundmi edhe babai i Dua, Dukagjin Lipa ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale foto nga udhëtimi, ku në mesin e shumë shkrepjeve bie në sy edhe fotografia me të dashurin e Duas.

Madje në njërin nga imazhet, Anwar shfaqet duke bërë shqiponjën që tashmë është simboli i gjithë shqiptarëve.

Ai e ka dëshmuar disa herë se ka mësuar shumë gjëra për shqiptarët prej partneres së tij, madje para dy viteve udhëtoi edhe drejt Kosovës.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *