DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pritja e ëmbël e Emily Ratajkowski përmes fotografive

Shpërndaje

Emily Ratajkowski  vazhdon ta shfaq stilin e saj elegant, pa e humbur zakonin e të treguarit të trupit të saj, edhe pse tani është i kalitur nga format e ëmbla dhe të rrumbullakosura të shtatzënisë.

Fundjavën e kaluar, modelja u fotografua duke shëtitur në New York City. Për shëtitje, Ratajkowski kishte veshur një kapuç të ngushtë të thurur; një pallto prej gëzofi në ngjyrë të gjelbërt ushtarake nga Apparis; xhinse dhe çizmet prej lëkure gjarpri në të verdhë me shkëlqim nga koleksioni Seez 7 të Yeezy. Më herët  gjatë vitit ajo është fotografuar disa herë që kur është në pritje të ëmbël, disa fotografi prej të cilave mund ti shikoni  edhe në fotogalerinë e mëposhtme.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *