DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

7 mënyra si ta kombinoni Beretën

Shpërndaje

Francezët janë gjithmonë të parët kur bëhet fjalë për stilin. Me kalimin e viteve, ju padyshim të gjithë e keni provuar njëherë të imitoni atë që është sinonim i modës franceze. Por ekziston një element kryesor i stilit parizien që ju mund ta keni shmangur nga frika se mos jeni në gjendje ta kombinoni siç duhet: Bereta. Kjo kapele ikonike ka qenë një elementët kryesor për shtëpitë e modës pariziene për vite me radhë, dhe  e preferuara e ikonave të stilit si Rihanna, Princess Diana apo Cher Horowitz.

Bereta është një aksesor që vjen në disa pëlhura të ndryshme, që nga lëkura klasike deri tek lëkura e e butë. Pavarësisht çfarë do të vishni, bereta i shton një prekje të thellë feniminiteti dhe sensualiteti pamjes suaj.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *