DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Në prag të stafetës së pushtetit/ Melania Trump: Të isha Zonja e Parë ishte nderi më i madh i jetës sime

Shpërndaje

Në një mesazh video për kombin amerikan Melania Trump deklaroi se roli i saj si Zonjë e Parë e SHBA-së ishte nderi më i madh i jetës së saj.

Melanie bëri thirrje për kujdes dhe pjekuri për të mbrojtur më të dobëtit, ndërsa bota vazhdon të jetë nën kërcënimin  e pandemisë së koronavirusit.

Ajo gjithashtu bëri thirrje për mbështetje për iniciativën “Bëhu më i miri” që ajo e nisi gjatë kohës së saj në Shtëpinë e Bardhë “për të siguruar që ne amerikanët të bëjmë gjithçka që mundemi për t’u kujdesur për brezin e ardhshëm”.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *