DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

16 fustane të mahnitshme për sezonin dimëror

Shpërndaje

Me temperaturat e ftohta që kanë mbërthyer botën, është koha që t’i jepni një frymë të re edhe garderobës suaj të dimrit. Me pandeminë e koronavirusit dhe masat shtrënguese në shumë vende gjithçka duket më ndryshe këtë vit, por kjo nuk do të thotë që zgjedhjet tona dhe stili ynë duhet neglizhuar. Redaktorët e modës të revistës ‘’ Marie Claire’’  në këtë artikull sjellin disa sugjerime me veshjet më të mira dhe më të përballueshme për ju që mund t’i blini gjatë gjithë dimrit (të disponueshme në Amazon).

Nga modelet tipike dimërore tek veshjet e përditshme të rastësishme komode dhe moderne, shfletoni galerinë e mëposhtme për të gjetur fustanin tuaj të preferuar:

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *