DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle

Jill Biden: 5 momentet më të bukura të Zonjës së Parë gjatë inaugurimit

Shpërndaje

Me një stil te kuruar, 69-vjeçarja Jill Biden mori vëmendjen e mediave dhe dizenjatorëve të modës ditën e inaugurimit të bashkëshortit të saj, Joe Biden.

Edhe gjate muajve te fundit, ndërsa qëndronte gjate gjithë kohës ne krah te Joe Biden gjate fushatës elektorale, veshjet e saj ranë ne sy te medias te cilat nuk nguruan te shkruajnë për stilin e saj tepër fisnik, mes klasikes dhe modernes, me veshje me ngjyra te gëzueshme, te çelëta qe ia lexonin dhe nxirrnin ne pah me mire imazhin pozitiv dhe tejet energjik.

Dita e Përurimit filloi me meshë në Katedralen e Shën Mateut në Uashington. Për këtë rast, Jill veshi një pallto Markarian me një jakë kadifeje blu dhe mëngë njëlloj mbi një fustan me një teksture dhe gjatësi me të shkurtër. Për ngjarjen që pasoi betimin, ajo zgjodhi një veshje totale të bardhë nga Gabriela Hearst, e përbërë nga një fustan elegant dhe një pallto, të dyja me qëndisje me lule.

Jill Biden: 5 momentet më të bukura të Zonjës së Parë gjatë inaugurimit 3Marka e saj e preferuar e këpucëve? Jimmy Choo. Deri më tani ajo kurrë nuk e ka tradhtuar atë.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *