DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Influencerat e Instagram-it kthejnë në modë trendin e viteve 70-të

Shpërndaje

Influencerat e modës  kanë sugjeruar për këtë sezon xhaketat klasike aviatori, një  veshje në frymën e viteve shtatëdhjetë të shekullit të kaluar.

Një xhaketë e gjatë apo treçerekëshe me lëkurë duket se është një nga trendët më të reja të dimrit dhe ditëve të para të pranverës 2021.

Shihni se si vajzat e Instagramit e kombinojnë këtë xhaketë gjatë përditshmërisë së tyre dhe frymëzohuni për ta bërë pjesë të garderobës suaj:

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MATILDA DJERF (@matildadjerf)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOSEFINE H. J (@josefinehj)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viky Rader (@vikyandthekid)

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Veronica (@veronicaferraro)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Caroline Daur (@carodaur)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *