DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Beyonce prezanton linjën e re të këpucëve

Shpërndaje

Beyonce prezantoi linjën e saj të veshjeve dimërore të Ivy Park. Pjesëtar të videos paralajmëruese ishin Hailey Bieber, reperi Gucci Mane dhe Kaash Paige.

Me pamundësinë për të qenë pjesë e shfaqjeve të muzikës dhe artistike, shumë artistë duket se preferojnë biznese alternative ndaj muzikës në këtë periudhë për të rritur të ardhurat  e tyre, por edhe shikueshmërinë.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *