DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Afërdita Dreshaj në muajin e tetë të shtatzënisë (FOTO)

Shpërndaje

Ndërsa po i afrohet ditëve të fundit të shtatzënisë, modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, ka realizuar një set fotografik të veçantë me bashkëshortin, hokeistin çek Jakub Kindl.

Ka qenë vet Dreshaj ajo e cila ka publikuar në InstaStory këtë imazh të çiftit, të cilët mezi po presin të bëhen prinder te nje djali.

Afërdita ka vite që është martuar dhe është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të jetuar me bashkëshortin. Ky set fotografik eshte realizuar nga fotografi i njohur shqiptar Fadil Berisha.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *