DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kënga e Dua Lipës bëhet pjesë e kolonës zanore të serialit të Netflix

Shpërndaje

Kënga e Dua Lipës “Physical” bëhet pjesë e  kolonës zanore të serialit të ri të Netflix, Fate: The Winx Saga .

Seriali i cili është  frymëzuar nga seria e animuar ‘’Winx Club’’ sjell protagonisten aktoren Bloom (Abigail Cowen), e cila bashkohet në shkollën Alfea në mënyrë që të përsosë dhe të zotërojë fuqitë e saj.

Ndër këngëtaret e tjera që do të jenë pjesë e episodeve janë edhe Amber Van Day , James Blake ft. ROSALÍA, Hayley Williams, Charlotte Gainsbourg etj.

Ky është një sukses tjetër i Dua Lipës  e cila fitoi gjashtë nominime për ‘Grammy’ dhe dha një koncert virtual live të ndjekur nga një audiencë prej më shumë se pesë milionë shikuesish bënë që Dua Lipa me të drejtë të dominonte periudhën e izolimit.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *